+371 29862502

Avārijas durvju atveršana

Sākumlapa » Avārijas durvju atveršana

Jebkādu vieglo automašīnu, motociklu, mikroautobusu, autobusu un kravas automašīnu avārijas atveršana

Gadījumos, kad cilvēks nevar atvert savu automašīnu sakarā ar kaut kādām tehniskajām problēmām ar automašīnu vai arī gadījumos, kad tika pazaudētās visas autoatslēgas, mūsu specialists izbrauc uz vietu visu diennakti, lai palīdzētu klientam tikt iekšā savā automašīnā.
Вскрытие двери автомобиля

Avārijas durvju atveršana notiek bez automašīnas bojājumiem.

Pārsvarā, ja mašīnai ir kaut kādas tehniskās problēmas, kurās nelauj to iedarbināt, cenšamies rast risinājumus uz vietas, kas ļauj klientam ekonomēt laiku un naudu par evakuātora dienesta izsaukšanu.

Jebkādas sarežģītības durvju un seifu sistēmu avārijas atveršana

Kad durvju slēdzēņu, cilindru, rokturu darbības traucējumu dēļ vai atslēgu pazaudēšanas dēļ Jūs nevarat tikt iekšā savās mājās, mūsu specialists izbrauc pie Jums un atver durvis bez durvju bojājumiem. Pēc vienošanās, uz vietas tiek apskatītas, remontētas un nomainītas durvju slēdzenes, cilindri, naksts aizbīdņi un rokturi.
Вскрытие дверей
Дверной замок
Дверной замок

Svarīgi:

Ja Jūs pamanījāt, ka durvju slēdzenes sāka slikti strādāt, mēs iesakam jau iepriekš griesties pēc specialista profesionālās palīdzības, lai saņemtu konsultāciju, veikt profilaksi durvju slēdzeņu darbā – kas ļaus izvairīties no lielākām problēmām un liekas naudas tērēšanās nākotnē.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu profesionālo palīdzību!

Zvaniet un mēs labprāt centīsimies sniegt jums izsmeļošu informāciju par jūsu situāciju.

Pirkumu Grozs