+371 29862502

Jebkādu automašīnu modeļu atslēgu ar imobilaizeru un centrālo atslēgu izgatavošana.

Sākumlapa » Jebkādu automašīnu modeļu atslēgu ar imobilaizeru un centrālo atslēgu izgatavošana.

Jebkādu automašīnu modeļu atslēgu ar imobilaizeru un centrālo atslēgu izgatavošana. Kā arī ar BEZATSLĒGU sistēmu (keyless go system)

Pārsvarā auto atslēgu programmēšanas process notiek mūsu atslēgu darbnīcā, Rīgā, Skudru ielā 42. Auto atslēgas izgatavošanas procedūra sastav no imobilaizera programmēšanas, lai varētu iedarbināt mašīnu, atslēgas mehaniskās daļas izvīlēšanas un centrālās atslēgas / pults programmēšanas 

Изготовление ключей для авто
Ремонт автоключей

Darba izpildīšanas termiņš un cena tiek iepriekš apspriestās ar klientu individuāli. Uz vietas noliktavā ir diezgan plašs programmējamo atslēgu sortiments, kurā iekļauti visi vispopulārākie Latvijā automašīnu modeļi. Ja uz vietas nav atslēgas priekš Jūsu automašīnas, mēs to pasūtam un īsā laika posmā atslēga tiek piegādāta mūsu noliktavā tālākai izmantošanai.

Motociklu, mikroautobusu, autobusu un kravas automašīnu atslēgu ar imobilaizeru izgatavošana

Pārsvarā motociklu, mikroautobusu, autobusu un kravas automašīnu atslēgu izgatavošanas process notiek mūsu atslēgu darbnīcā, Rīgā, Skudru ielā 42. Bet pēc iepriekšējas vienošanās mūsu meistars brauc izsaukumos pa pilsētu, gan ārpus pilsētas, kā arī pa visu Latviju. Kā ir zinams, sākot ar 1995. gadu pārsvarā visi autotransporta līdzekļi ir aprikoti ar tādu papildus drošības sistemu, kā imobilaizers, bez kuras nevarēs iedarbināt aizdedzi.

Mūsu specialists, kad ir noteikts imobilaizera tips (ja tas ir atslēgā iekšā), izvīlē mehanisko atslēgas daļu un ieprogrammē imobilaizeru. Darba izpildīšanas termiņš un cena tiek iepriekš apspriestās ar klientu individuāli. Uz vietas noliktavā ir diezgan plašs atslēgu sortiments, kurā iekļauti visi populārākie Latvijā automašīnu modeļi

Jebkādu auto un moto atlēgu atjaunošana gadījumos, kad tika pazaudētas visas atslēgas

Gadījumos, kad tika pazaudētas visas autoatslēgas, mūsu meistars izbrauc tieši uz vietu, kur atrodas automašīna. Uz vietas tiek veiktas visas darbības, nepieciešamās auto atslēgas atjaunošanai. Nepieciešamības gadījumā mūsu firmai ir visu dienakti apsargājāmā un drošā vieta, kur var novietot jūsu automašīnu, lai pabeigtu autoatslēgas atjaunošanas procedūras. Visi termiņi un darbības tiek iepriekš apspriestas ar automašīans īpašnieku; plaša darbības pieredze šajā jomā ļauj mūsu meistaram diezgan precīzi noteikt termiņus, kad mīļākā automašīna varēs atkal iepriecināt savu īpašnieku ar braucieniem.

Svarīgi:

Ja Jums ir tikai viena auto atslēga, ar kuru var iedarbināt Jūsu automašīnu, tad mēs iesakam pasūtīt otru eksemplāru jau iepriekš, jo kad pazaudētas visas atslēgas – auto atslēgas atjaunošanas cena būtiski paaugstinās.

Auto atslēgu izgatavošana pēc auto slēdzenes vai pēc auto mašīnas vadītāja durvju slēdzenes

Katrai slēdzenei vai cilindra veida mehanismam ir savs individuāls kods (kurš ir atspoguļots zīmējumā uz atslēgas). Atslēgu pazaudēšanas vai salaušanas gadījumos, pašu atslēgu var atjaunot vai uztaisīt no jauna, nolasot iekšējo slēdzenes kodu. 

Jebkādas sarežģītības pakāpes atslēgu izgatavošana

Mēs izgatavojam atslēgas priekš dažāda veida durvīm un slēdzenēm: priekš šleiperveida slēdzenēm;

  • priekš šlepera slēdzenēm;
  • priekš iekaļāmām slēdzenēm;
  • priekš piekarāmām slēdzenēm;
  • priekš sistēmas MASTER LOCK slēdzenēm un cilindriem;
  • priekš ASSA un ABLOY firmu slēdzenēm un cilindriem;
  • priekš metāl durvju slēdzenēm (seifu un “zirnekļa” sistēmas);
  • priekš pastkastēm;
  • priekš kases aparātiem;
  • domofona atslēgu un elektro karšu-caurlaižu izgatavošana / programmēšana.

Mums ir diezgan plašs atslēgu sagatavju sortiments, mūsdienīgas un kvalitatīvas atslēgu izgatavošanas ierīces.
Pasūtījuma izpildīšanas termiņi un cenas tiek apspriestas iepriekš.

Atslēgu izgatavošana pēc durvju slēdzenes

Katrai slēdzenei vai cilindra veida mehanismam ir savs individuāls kods (kurš ir atspoguļots zīmējumā uz atslēgas). Atslēgu pazaudēšanas vai salaušanas gadījumos, pašu atslēgu var atjaunot vai uztaisīt no jauna, nolasot iekšējo slēdzenes kodu. Mūsu meistaram ir daudzgadu pieredze slēdzeņu un cilindru mehanismu demontēšanas un remonta jomā, sakot ar vecājiem padomju laikos rāžotām slēdzenēm un cilindriem un beidzot ar mūsdienīgiem mehanismiem.
Kā arī gadījumos, kad tiek salauzts slēdzenes vai cilindra mehanisms, kurš ir uzstādīts daudzdzīvokļu mājā vai kopējā kāpņu telpā, kurās ieejā ir viens durvis priekš daudziem cilvēkiem. Tādā gadījumā, kaimiņiem ir izdevīgāk samaksāt par tādas slēdzenes vai cilindra mehanisma remontu un palikt ar savām jau esošājām atslēgām, nevis pirkt jaunu slēdzenes vai cilindra mehanismu un vēl pasūtīt daudz jaunu atslēgu izgatavošanu.

Sazinieties ar mums, lai saņemtu profesionālo palīdzību!

Zvaniet un mēs labprāt centīsimies sniegt jums izsmeļošu informāciju par jūsu situāciju.

Pirkumu Grozs