+371 29862502

Atslēgu izgatavošana

Sākumlapa » Atslēgu izgatavošana

Auto atslēgu izgatavošana. Imobilaizeru un centrālo atslēgu izgatavošana. Kā arī ar BEZATSLĒGU sistēmu (keyless go system)

Auto auto atslēgu izgatavošana un programmēšanas process notiek mūsu atslēgu darbnīcā, Rīgā, Skudru ielā 42. Auto atslēgas izgatavošanas procedūra sastav no imobilaizera programmēšanas, lai varētu iedarbināt mašīnu, atslēgas mehaniskās daļas izvīlēšanas un centrālās atslēgas / pults programmēšanas 

Изготовление ключей для авто
Ремонт автоключей

Auto atslēgu izgatavošanas, darba izpildīšanas termiņš un cena tiek iepriekš apspriestās ar klientu individuāli. Uz vietas noliktavā ir diezgan plašs programmējamo atslēgu sortiments, kurā iekļauti visi vispopulārākie Latvijā automašīnu modeļi. Ja uz vietas nav atslēgas priekš Jūsu automašīnas, mēs to pasūtam un īsā laika posmā atslēga tiek piegādāta mūsu noliktavā tālākai izmantošanai.

Motociklu, mikroautobusu, autobusu un kravas auto atslēgu ar imobilaizeru izgatavošana

Pārsvarā motociklu, mikroautobusu, autobusu un kravas auto atslēgu izgatavošanas process notiek mūsu atslēgu darbnīcā, Rīgā, Skudru ielā 42. Bet pēc iepriekšējas vienošanās mūsu meistars brauc izsaukumos pa pilsētu, gan ārpus pilsētas, kā arī pa visu Latviju. Kā ir zinams, sākot ar 1995. gadu pārsvarā visi autotransporta līdzekļi ir aprikoti ar tādu papildus drošības sistemu, kā imobilaizers, bez kuras nevarēs iedarbināt aizdedzi.

Mūsu specialists, kad ir noteikts imobilaizera tips (ja tas ir atslēgā iekšā), izvīlē mehanisko atslēgas daļu un ieprogrammē imobilaizeru. Darba izpildīšanas termiņš un cena tiek iepriekš apspriestās ar klientu individuāli. Uz vietas noliktavā ir diezgan plašs atslēgu sortiments, kurā iekļauti visi populārākie Latvijā automašīnu modeļi

Jebkādu auto atslēgu un moto atlēgu izgatavošana un atjaunošana gadījumos, kad tika pazaudētas visas atslēgas

AUTO ATSLĒGU IZGATAVOŠANA ! Gadījumos, kad tika pazaudētas visas autoatslēgas, mūsu meistars izbrauc tieši uz vietu, kur atrodas automašīna. Uz vietas tiek veiktas visas darbības, nepieciešamās auto atslēgas izgatavošanai vai atjaunošanai. Nepieciešamības gadījumā mūsu firmai ir visu dienakti apsargājāmā un drošā vieta, kur var novietot jūsu automašīnu, lai pabeigtu autoatslēgas atjaunošanas procedūras. Visi termiņi un darbības tiek iepriekš apspriestas ar automašīans īpašnieku; plaša darbības pieredze šajā jomā ļauj mūsu meistaram diezgan precīzi noteikt termiņus, kad mīļākā automašīna varēs atkal iepriecināt savu īpašnieku ar braucieniem.

Sazinieties ar mums,
lai saņemtu profesionālo palīdzību!

Zvaniet ar prieku sniegsim konsultāciju auto un citu atslēgu slēdzeņu imobilaizeru utt jautājumā

Pirkumu Grozs